wydawnictwa zagraniczne, Veoman R. S., Bressett Kenneth – Handbook of United Sates Coins 2012, 69th..
Zakończenie: 05-10-2023 20:03:20
378935
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Veoman R. S., Bressett Kenneth – Handbook of United Sates Coins 2012, 69th edition, Atlanta 2011, ISBN 9780794833459 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 255 stron formatu ok. A5, miękka oprawa, bogato ilustrowany, bardzo szczegółowy katalog, zawierający informacje o nakładzie oraz wartościach amerykańskich monet w różnych stanach zachowania |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 105