wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza..
Zakończenie: 05-10-2023 20:02:20
379170
Opis: | wydawnictwa polskie, Szłapinskij Władimir, Biełopolskij Sergej - Monety koronne Jana Kazimierza bite w mennicach zarządzanych przez Andrzeja i Tomasza Tymfów w latach 1662-1667 (przypisane do poszczególnych mennic), Lwów 2003 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 86 stron formatu A4, miękka oprawa, ilustracje w tekście |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 109