wydawnictwa polskie, Szatalin Igor, Denisienko Yuri, Pyadyshev Dmitry – Orty Zygmunta III Wazy,..
Zakończenie: 05-10-2023 20:01:40
378937
Opis: | wydawnictwa polskie, Szatalin Igor, Denisienko Yuri, Pyadyshev Dmitry – Orty Zygmunta III Wazy, Mińsk 2011, ISBN 9789856917885 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 111 stron formatu A5, twarda oprawa |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141