literatura numizmatyczna, Adolph Hess Nachfolger, Münzensammlung Erzherzog Sigismund von Oesterreich..

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 20:00:20

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 20:00:20
378927
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Adolph Hess Nachfolger, Münzensammlung Erzherzog Sigismund von Oesterreich II. Spanien, Frankreich, England, Nordische Staaten, Polen, Rußland, Böhmen, Schlesien, Ueberseeische Länder; Luzern, 11.07.1933
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 48 stron + 22 tablice opisujące 1556 pozycji, twarda oprawa introligatorska z wklejoną oryginalną okładką i złoconym napisem na grzbiecie; wycięte zdjęcia klipy talarowej Adama Wacława z Cieszyna (poz. 1170); katalog kolekcji arcyksięcia Zygmunta, zawierającej m.in. monety polskie, śląskie czy rosyjskie, w tym półkopek czy medal na pamiątkę uwolnienia Smoleńska, zawiera oryginalne bibułki między tablicami oraz listę cen szacunkowych. Notowany przez E. E. Clain-Stefanelliego pod poz. 8022, Griersona pod poz. 277. Bardzo rzadki i poszukiwany;
Literatura: E.E. Clain-Stefanelli poz. 8022

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 149