Bizancjum, follis, 1059–1067
Zakończenie: 05-10-2023 20:31:20
Bizancjum, follis, 1059–1067
377684
Opis: | Bizancjum - Konstantyn X Dukas (1059–1067), follis, 1059–1067, Konstantynopol, Aw: Chrystus stojący na wprost trzymający ksiegę, po bokach IC - XC, [+ EMMA NOVHA], Rw: Eudocja i Konstantyn stojący na wprost, trzymający labarum, + EVΔKA... |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 26.0 mm, 5.00 g, ciemna patyna |
Literatura: | Sear 1853 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45