Grecja i posthellenistyczne, brąz, III–II w. pne
Zakończenie: 05-10-2023 20:17:20
373889
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Sycylia - Leontinoi, brąz, III–II w. pne, Aw: Głowa Dionizosa w prawo, Rw: Wojownik stojący na wprost, trzymający włócznię oraz tarczę, legenda |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 20.7 mm, 8.86 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 37