Cesarstwo Rzymskie, sesterc, 232

Rozpoczęcie: 25-09-2023 18:00
Zakończenie: 05-10-2023 20:23:40

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2023 20:23:40
372938
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), sesterc, 232, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP ALEXANDER PIVS AVG, Rw: Sol stojący w lewo, trzymający bat i unoszący prawicę, P M TR P XI COS III P P
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.1 mm, 19.61 g, czyszczone, uszkodzenia krążka
Literatura: RIC 528, C. 430

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 51