Bizancjum, follis anonimowy (przypisywany Romanowi III Argyrusowi), ok. 1030
Zakończenie: 05-10-2023 20:31:00
368234
Opis: | Bizancjum - emisja anonimowa, follis anonimowy (przypisywany Romanowi III Argyrusowi), ok. 1030, Konstantynopol, Aw: Popiersie Chrystusa Pantokratora na wprost, nieczytelna legenda, Rw: Krzyż na podstawie, po bokach IS-XS / BAS-ILE / BAS-ILE |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.2 mm, 9.13 g, zielona patyna |
Literatura: | Sear 1823 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 42