Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne
Zakończenie: 05-10-2023 20:16:20
361220
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, drachma, V w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: Kwadrat incusum z krzyżem |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 12.0 mm, 2.81 g |
Literatura: | SNG Cop. 256, SNG France 1343 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 48