Dewocjonalia, medalik jezuicki, XVII–XVIII w.

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:45:40

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:45:40
376579
Opis: Dewocjonalia, medalik jezuicki, XVII–XVIII w., Aw: Popiersie Św. Ignacego Loyoli w lewo, S IGN LO; Rw: Popiersie Św. Franciszka Ksawerego w lewo, S. FRANC XAV S I
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.23 g, medalik być może wykonany na okoliczność kanonizacji św. Franciszka (1622 rok)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 77