Polska, 2 złote, 1925
Zakończenie: 07-09-2023 21:18:40
Polska, 2 złote, 1925
376616
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1925, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, odmiana bez kropki po dacie |
Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | stara ładna patyna |
Literatura: | Parchimowicz 109e |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 441