Polska, Cyprian Norwid

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:44:40
Polska, Cyprian Norwid

Polska, Cyprian Norwid

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:44:40
376769
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Cyprian Norwid, Aw: Głowa na wprost, Rw: CYPRIAN / NORWID, Obrzeże: Punca J.M.NOWAKOWSKI
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany i srebrzony, 89.1 x 65.4 mm, 329.97 g

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 97