Polska, Cyprian Norwid
Zakończenie: 07-09-2023 22:44:40
Polska, Cyprian Norwid
376769
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Cyprian Norwid, Aw: Głowa na wprost, Rw: CYPRIAN / NORWID, Obrzeże: Punca J.M.NOWAKOWSKI |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz lany i srebrzony, 89.1 x 65.4 mm, 329.97 g |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 97