Polska, 25 lat Wydziału Grafiki w Katowicach krakowskiej ASP, 1972
Zakończenie: 07-09-2023 22:44:20
376768
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 25 lat Wydziału Grafiki w Katowicach krakowskiej ASP, 1972, Aw: Schematyczna stalówka pióra, Rw: XXV LAT / WYDZIAŁU / GRAFIKI W KATO / WICACH KRAKOW / SKIEJ AKADEMII / SZTUK PIĘKNYCH / 1947-1772; Obrzeże: Punca B.CHROMY, projektował Bronisław Chromy |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz lany i srebrzony, 80.5 x 77.4 mm, 155.30 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 70