Polska, Krasnystaw, 1979

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:40:40
Polska, Krasnystaw, 1979

Polska, Krasnystaw, 1979

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:40:40
376449
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Krasnystaw, 1979, Warszawa, Aw: Tarcza z herbem Krasnegostawu w roślinnej obwódce, KRASNYSTAW PRAWA MIEJSKIE UZYSKAŁ W 1394 R, Rw: Ukoronowana głowa na wprost, WŁADYSŁAW • JAGIEŁŁO - 1386–1434, projektował i wykonał Jerzy Jarnuszkiewicz
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 172.10 g, nakład 618 sztuk, niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: MMP 79/45, Paszkowycz 37/79

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 49