Polska, Krasnystaw, 1979
Zakończenie: 07-09-2023 22:40:40
Polska, Krasnystaw, 1979
376449
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Krasnystaw, 1979, Warszawa, Aw: Tarcza z herbem Krasnegostawu w roślinnej obwódce, KRASNYSTAW PRAWA MIEJSKIE UZYSKAŁ W 1394 R, Rw: Ukoronowana głowa na wprost, WŁADYSŁAW • JAGIEŁŁO - 1386–1434, projektował i wykonał Jerzy Jarnuszkiewicz |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, 69.9 mm, 172.10 g, nakład 618 sztuk, niewielkie uszkodzenie obrzeża |
Literatura: | MMP 79/45, Paszkowycz 37/79 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 49