Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1857

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:34:00

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:34:00
376352
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), medal nagrodowy, 1857, Birmingham, Aw: Herb, niżej pług, kosa i motyka, THE ROYAL NORTH LANCASHIRE AGRICULTURAL SOCIETY - ESTABLISHED / 1846, na dole z lewej sygnatura OTTLEY - BIRM., Rw: Wieniec, wewnątrz wygrawerowane Awarded to / Mr Robt Birch / for the best / Reaping & Mowing / Machine., LYTHAM - 1857 - SEPTEMBER 2ND, medal w oryginalnym pudełku zakładu Thomas Ottley ze Spencer Street w Birmingham
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 53.6 mm, 61.12 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 102