Rosja, odznaka bractwa św. Włodzimierza, 1864–1917

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:32:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:32:40
376441
Opis: Rosja, odznaka bractwa św. Włodzimierza, 1864–1917, Krzyż, w kątach promienie, w medalionie popiersie św. Włodzimierza w lewo, całośc w wieńcu, w dolnej części szarfa, na której КІЕВСКОЕ - БРАТСТВО - СВЯТОГО - ВЛАДИМИРА, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ЭДУАРАЪ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 37.8 x 53.0 mm, 24.05 g (z nakrętką), wykruszenia emalii

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 110