Rosja, odznaka bractwa św. Włodzimierza, 1864–1917
Zakończenie: 07-09-2023 22:32:40
376441
Opis: | Rosja, odznaka bractwa św. Włodzimierza, 1864–1917, Krzyż, w kątach promienie, w medalionie popiersie św. Włodzimierza w lewo, całośc w wieńcu, w dolnej części szarfa, na której КІЕВСКОЕ - БРАТСТВО - СВЯТОГО - ВЛАДИМИРА, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ЭДУАРАЪ |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, emalia, 37.8 x 53.0 mm, 24.05 g (z nakrętką), wykruszenia emalii |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 110