Niemcy, Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse (Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy), 1939–1945
Zakończenie: 07-09-2023 22:32:20
376368
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse (Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy), 1939–1945, Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie swastyka, na stronie odwrotnej w medalionie 1939, na pierścieniu do wstążki nieczytelna sygnatura, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 47.9 x 48.0 mm, 23.30 g (ze wstążką) |
Literatura: | OEK 3835 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 82