Niemcy, medal pamiątkowy, 1932

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:30:40

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:30:40
376353
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal pamiątkowy, 1932, Aw: Swastyka na tle uniesionych dłoni, Rw: swastyka / REICHSTAGS- / WAHL / 1932 / KAMPF-SCHATZ / SPENDE, N • S • D • A • P / KAPITULIEREN - NIEMALS!
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.5 mm, 20.94 g, patyna, niewielkie uszkodzenie obrzeża

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 77