Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik XIII Sprawiedliwy

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:29:40

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:29:40
376435
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik XIII Sprawiedliwy, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura DE PUYMAURIN D. CAQUÉ • F •, LOUIS XIII ROI DE - FRANCE ET NAVARRE., Rw: NÉ 1601. / ROI 1610. / PRISE DE LA ROCHELLE 1628 / DÉFAITE DES IMPÉRIAUX 1638. / RÉTABLISSEMENT DE JEAN IV / SUR LE TRÔNE DE PORTUGAL / 1640. /MORT 1643.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 55.50 g, patyna

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 55