Francja, medal z serii władcy Francji – Henryk II, 1836

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 22:29:00

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 22:29:00
376434
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Henryk II, 1836, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ • F • 1836., HENRI II - ROI DE FRANCE, Rw: HENRI II / 59EME. ROI. / FILS DE FRANÇOIS IER. / NÉ 1518. / ROI 1547. / UNION POUR LA DÉFENSE / DE LA LIBERTÉ GERMANIQUE 1551. / PRISE DE METZ / DE TOUL ET DE VERDUN. / MARIAGE DE MARIE STUART / AVEC FRANÇOIS DAUPHIN DE FRANCE / 1558. / TRAITÉ / DE CATEAU–CAMBRESIS / 1559. / MORT 1559.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 64.96 g, patyna

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 66