Wielka Brytania, trade dolar, 1912
Zakończenie: 07-09-2023 22:22:00
376293
Opis: | Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936) - Indie Brytyjskie, trade dolar, 1912, Bombaj |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 26.92 g, uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Davenport 407, KM T5 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 55