Wielka Brytania, 1/2 korony, 1918
Zakończenie: 07-09-2023 22:19:20
376305
Opis: | Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), 1/2 korony, 1918, Londyn |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.09 g, patyna |
Literatura: | KM 818, S. 4011 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 50