Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ
Zakończenie: 07-09-2023 22:09:40
Rosja, 1/2 kopiejki, 1912 СПБ
376509
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1912 СПБ, Petersburg |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowane, blask menniczy |
Literatura: | Bitkin 272, Brekke 23, Kazakov 428 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 37