Niemcy, 3 marki, 1913 E
Zakończenie: 07-09-2023 22:00:00
Niemcy, 3 marki, 1913 E
376510
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1913 E, Muldenhütten, wybite z okazji 100. rocznicy zwycięstwa z Napoleonem Bonaparte pod Lipskiem |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | AKS 190, Jaeger 140 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 82