Niderlandy, duit, 1792
Niderlandy, duit, 1792
Cena wylicytowana: 80 zł
376366
| Opis: |
Niderlandy, duit, 1792, z herbem Fryzji Zachodniej |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miedź, patyna |
KM 131 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 91
| min |