Śląsk, 3 krajcary, 1669
Zakończenie: 07-09-2023 21:44:00
Śląsk, 3 krajcary, 1669
376652
Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 3 krajcary, 1669, Brzeg, końcówki legend DVX SIL / E WOLAV |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | awers wybity uszkodzonym stemplem |
Literatura: | F.u.S. 1931, E.-M. 237 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 49