Niemcy, denar
Zakończenie: 07-09-2023 20:42:20
Niemcy, denar
376458
Opis: | Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar, Goslar, Aw: Krzyż, w kątach O-D-D-O, …A + REX, Rw: Kaplica, wewnątrz krzyż, w dachu kulka, ATIAHLHT |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.2 mm, 1.64 g, delikatna patyna, wyśmienity stan zachowania |
Literatura: | Dbg 1167e, Hatz III.12.c |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 97