Himjaryci i Sabejczycy, hemidrachma? typu bucranium, ok. I w. pne
Zakończenie: 07-09-2023 20:35:20
374804
Opis: | Himjaryci i Sabejczycy, hemidrachma? typu bucranium, ok. I w. pne, Aw: Męska głowa w lewo, po bokach znaki, u góry półksiężyc z kropką w środku, Rw: Czaszka antylopy, po bokach znaki, u góry półksiężyc z kropką |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.1 mm, 1.55 g, patyna, rzadki typ monety |
Literatura: | BMC str. 65, 9–15 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 160