Cesarstwo Rzymskie, follis, 364–367
Zakończenie: 07-09-2023 20:33:40
376391
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walens (364–378), follis, 364–367, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENS P F AVG, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS REIPVBLICAE, w odcinku HSISE |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.21 g, ładnie zachowany, patyna |
Literatura: | RIC 7b |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 64