Cesarstwo Rzymskie, follis, 326–328
Zakończenie: 07-09-2023 20:32:20
376398
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, follis, 326–328, Tessaloniki, Aw: Popiersie w lewo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Brama obozowa, nad nią gwiazda, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMTSΔ |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.94 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 157 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 58