Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54
Zakończenie: 07-09-2023 20:21:20
Cesarstwo Rzymskie, as, 50–54
376378
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz (41–54), as, 50–54, Rzym, TI CLAUDIVS CAESAR AVG P M TR P IMP P P, Rw: Libertas stojąca w prawo, trzymająca pileus, LIBERTAS AVGVSTA, po bokach S - C |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.8 mm, 11.17 g, patyna |
Literatura: | RIC 113 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 116