Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. IV w. pne
Zakończenie: 07-09-2023 20:20:20
376373
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Scytia - Tyra, brąz, ok. IV w. pne, Aw: Głowa Tyras w prawo, Rw: Głowa konia w prawo, TYPA |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 18.7 mm, 5.16 g, rzadki |
Literatura: | SNG Stancomb 333 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 90