Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne
Zakończenie: 07-09-2023 20:20:00
376374
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II (359–336 pne) i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w lewo; Rw: Jeździec w lewo, powyżej (ΦΙΛΙΠΠΟΥ), poniżej nierozpoznany znak |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 18.4 mm, 5.51 g, patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 48