Grecja i posthellenistyczne, stater, 218–226
Zakończenie: 07-09-2023 20:19:40
376411
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Reskuporides II 211–226, stater, 218–226, Aw: Popiersie króla w prawo, BACIΛEΩC PHCKOYΠOPIΔOC, Rw: Afrodyta siedzaca w lewo, przed nią gwiazda |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 7.37 g, sztuczna patyna, rzadki |
Literatura: | MacDonald 572/1 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 133