Grecja i posthellenistyczne, stater, 218–226

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 20:19:40

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 20:19:40
376411
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Reskuporides II 211–226, stater, 218–226, Aw: Popiersie króla w prawo, BACIΛEΩC PHCKOYΠOPIΔOC, Rw: Afrodyta siedzaca w lewo, przed nią gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 7.37 g, sztuczna patyna, rzadki
Literatura: MacDonald 572/1

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 133