Persja, siglos, ok. 485–420 pne
Zakończenie: 07-09-2023 20:19:00
375749
Opis: | Persja - Achemenidzi - Dariusz I / Kserkses II, siglos, ok. 485–420 pne, Aw: Król w przyklęku w prawo, trzymający włócznię i łuk, Rw: Prostokąt incusum z nieregularnym rysunkiem |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.1 mm, 5.20 g, patyna |
Literatura: | Carradice typ III |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 75