wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard – Wstęp do numizmatyki polskiej wieków średnich, Warsz..
Zakończenie: 07-09-2023 20:12:00
376522
Opis: | wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard – Wstęp do numizmatyki polskiej wieków średnich, Warszawa 1964 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 234 strony + 8 tablic, format B5, twarda oprawa, , klasyczny podręcznik numizmatyki wieków średnich |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 54