wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Zakończenie: 07-09-2023 20:10:20
376521
Opis: | wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 184 strony (w tym 20 tablic) formatu B5, oprawa miękka, klasyczna praca zawierająca opracowanie dziejów mennicy w Toruniu oraz katalog monet tam bitych, podniszczony grzbiet, wewnątrz sucha pieczęć Gabinetu Numizmatycznego D. Marciniak |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 44