wydawnictwa zagraniczne, А.Н. Дьячков В.В. Уздеников – Монеты России и СССР, Москва 1978

Rozpoczęcie: 28-08-2023 18:00
Zakończenie: 07-09-2023 20:07:40

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2023 20:07:40
376520
Opis: wydawnictwa zagraniczne, А.Н. Дьячков В.В. Уздеников – Монеты России и СССР, Москва 1978
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 649 stron formatu ok. 18 x 22 cm, twarda oprawa, opracowanie historii pieniądza rosyjskiego wraz z ilustrowanym katalogiem monet rosyjskich i radzieckich

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 47