wydawnictwa zagraniczne, А.Н. Дьячков В.В. Уздеников – Монеты России и СССР, Москва 1978
Zakończenie: 07-09-2023 20:07:40
376520
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, А.Н. Дьячков В.В. Уздеников – Монеты России и СССР, Москва 1978 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 649 stron formatu ok. 18 x 22 cm, twarda oprawa, opracowanie historii pieniądza rosyjskiego wraz z ilustrowanym katalogiem monet rosyjskich i radzieckich |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 47