wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..
Zakończenie: 07-09-2023 20:03:40
376527
Opis: | wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, wydanie II poprawione, brak ISBN |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 253 strony formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane w tekście, podniszczona i luźna okładka |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 51