Austria, 3 krajcary, 1630
Zakończenie: 07-09-2023 21:47:40
Austria, 3 krajcary, 1630
372142
Opis: | Austria - Ferdynand II (1619–1637), 3 krajcary, 1630, Praga, znak mincerza B. Huebmera na awersie |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Herinek 1151 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 55