Polska, II Pielgrzymka do Polski, 1983

Rozpoczęcie: 21-08-2023 18:00
Zakończenie: 31-08-2023 22:26:00

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2023 22:26:00
376209
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), II Pielgrzymka do Polski, 1983, Aw: Głowa papieża w lewo, II PIELGRZYMKA DO POLSKI 1983 R • JAN PAWEŁ II •, Rw: Matka Boża Częstochowska, MATKA BOSKA CZĘSTOCHOWSKA 1382–1982, na obrzeżu nabita punca srebra i ACh, projektował Tadeusz Tchórzewski
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 35.3 mm, 24.40 g
Literatura: Nestorowicz 373

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 57