Polska, Wzorowy Erkaemista wz. 51, 1951–1953

Rozpoczęcie: 21-08-2023 18:00
Zakończenie: 31-08-2023 22:18:20

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2023 22:18:20
376016
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), Wzorowy Erkaemista wz. 51, 1951–1953, Tarcza na której karabin maszynowy, wyżej WZOROWY / RKAEMISTA, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 38.1 x 54.7 mm, 38.58 g (z nakretką)
Literatura: Wełna Odznaki 173

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 354