Niemcy, dwutalar (3 1/2 guldena), 1854

Rozpoczęcie: 21-08-2023 18:00
Zakończenie: 31-08-2023 21:58:40

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2023 21:58:40
376135
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), dwutalar (3 1/2 guldena), 1854, Stuttgart
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uderzenie na rancie, lekko przetarte tło, patyna
Literatura: AKS 62, Davenport 956, Klein/Raff 89, Thun 436

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 61