Niemcy, sztabka kolekcjonerska

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:48:00

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:48:00
368686
Opis: Niemcy, sztabka kolekcjonerska, emitent Degussa AG, na stronie głównej pierwsza niemiecka lokomotywa "Adler"
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1 uncja srebra, stemple lustrzane, mikroryski, delikatna patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 39