Niemcy, Srebrna Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Silber), 1939–1945

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:40:40

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:40:40
368338
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Srebrna Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Silber), 1939–1945, Wieniec, na nim ukośnie karabin Kar98k z nałożonym bagnetem, u góry orzeł ze swastyką, na stroni odwrotnej sygnatura R S., odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk, 47.0 x 62.1 mm, 31.73 g, pięknie zachowany
Literatura: Niemann 7.06.02, OEK 3890

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 518