Niemcy, Odznaka za Zasługi dla Kolonii, 1921–1939

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:38:20

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:38:20
368539
Opis: Niemcy - Repubika Weimarska (1918–1933), Odznaka za Zasługi dla Kolonii, 1921–1939, Wieniec, w którym słoń, w górnej części wieńca SÜDSEE • AFRIKA • KIAUTSCHOU, nad wieńcem wstążka, na stronie odwrotnej GES. GESCHÜTZT Nr. 33992, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę, agrafka uszkodzona
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 32.6 x 37.7 mm, 11.01 g
Literatura: OEK 3307

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 80