Austro-Węgry, Srebrny Krzyż Zasługi Cywilnej z Koroną, 1914–1918

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:37:00

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:37:00
368418
Opis: Austro-Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), Srebrny Krzyż Zasługi Cywilnej z Koroną, 1914–1918, Wiedeń, Krzyż, w medalionie monogram FJ, VIRIBUS UNITIS, na stronie odwrotnej w medalionie 1849, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę, na łączniku punca srebra i producenta (WILH.KUNZ WIEN X)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 36.2 x 57.2 mm, 17.73 g
Literatura: Barac 259

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 65