Polska, Port Gdynia, 1971

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:32:40
Polska, Port Gdynia, 1971

Polska, Port Gdynia, 1971

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:32:40
368334
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Port Gdynia, 1971, Warszawa, Aw: Na tle fal godło herbu Gdyni, na dole GDYNIA, Rw: Napis tworzący zarys basenów portowych, obok dźwigi i kontury statków, projektował Czesław Ciesielski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 69.9 mm, 145.21 g, nakład nieznany
Literatura: MMP 71/356 (nie notuje w tombaku złoconym), Paszkowycz 4/71 (nie notuje w tombaku złoconym)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 32