Austria, 2 floreny, 1879

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 22:11:00
Austria, 2 floreny, 1879

Austria, 2 floreny, 1879

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 22:11:00
367435
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 2 floreny, 1879, Wiedeń
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, ślad po agrafce, wyraźne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Davenport 30, Herinek 824

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 50