Polska, trojak, 1599

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 21:33:00
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 21:33:00
367442
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1599, Olkusz, głowa starego typu, POLO M D w legendzie awersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.99.1. - ale inna legenda na awersie (POLO M D)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 110